|
Działka od początku.....![]() Działo się u nas wczoraj w nocy,oj działo....błyskało się non-stop,wiało i lało.Na szczęście w samym Toruniu jakiś wielkich strat nie ma....dzisiaj za to temperatura bardzo przyjemna bo tylko 19 stopni. [2017-08-12 18:21] Autor galerii: piegus1 Komentarze do zdjęcia: Akurat ten dzień sierpniowy należał u mnie do chłodniejszych... taki krótki odpoczynek od upałów. Burza przeszła nocą ale trwała bardzo krótko. ivonetka [2017-10-14 23:04] działo się i u mnie,na szczęście też wielkich strat nie ma jagoda.z.g [2017-08-18 08:54] milego wieczorku Iwonko bednarekzk@arcor.de [2017-08-14 19:26] masakra była ale u nas bez strat większych. becia123 [2017-08-13 10:46] ...no i się ochłodziło edzia1494 [2017-08-13 10:42] Witaj u mnie też chłodniej dziś odpoczywam no może mała wycieczka rowerami po okolicy a tak tylko odpoczynek oby nie padało to posiedzę na bujance Baffi79 [2017-08-13 09:17] Witaj Iwonko! O czym Wy mówicie? Jakie nawałnice? Ta odrobina deszczu, która spadła i nawet nie zmoczyła ziemi pod liśćmi liliowców? Dzisiaj wąż w rękę i podlewanie, niestety. Miłego dnia życzę i pozdrawiam ciepło basiajar [2017-08-13 08:42] Witaj Iwonko! Widzalam w telewizja jakie nawalnice przeszly przez Polske, co to sie dzieje ? u mnie zimno i pada ale wole to niz burze i wichury milego wieczoru zycze bednarekzk@arcor.de [2017-08-12 20:51] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |