|
Działka od początku.....![]() Dzień doberek ! u mnie od rana szalała burza,spadło baardzo dużo deszczu....do garażu chyba wejdę na bosaka bo takie mam wielkie bajoro. Hortensja polar bear....chyba zanosi się na to,że będzie moją ulubienicą.miłego dnia i pogody takiej jaką każdy sobie zażyczy [2017-08-10 08:22] Autor galerii: piegus1 Komentarze do zdjęcia: "niedźwiedź polarny" - bardzo ładna, ivonetka [2017-10-14 23:05] Witaj Iwonko. U nas bez burz i opadów. Temperatura wzrosła do 22 stopni. Miłego wieczoru i dobrej nocy miecia [2017-08-10 21:39] ... edzia1494 [2017-08-10 16:42] witaj Iwonko! Ja najbardziej lubię Limonke i taką księżycową Magical Moonlight® ale ją przesadzałam i mniejsze kwiaty ma niż w zeszłym roku Lawinia [2017-08-10 11:33] cześć Iwuś piękna hortensja, potężne ma kwiaty u mnie przed 10 weszła burza na moje niebo i tak jest do teraz, pada, leje, grzmi, błyska, na szczęście nie wieje i mam prąd asiok [2017-08-10 10:21] Witaj Iwonko!! no to może ta burza teraz u mnie....sprawdziłabym w necie ale szkoda mi czasu,wolę odwiedzić znajome ogrody jak mam ku temu okazję jagoda.z.g [2017-08-10 09:41] Witaj Iwonko! Mam ją, podoba mi się, bo prawie do samego końca utrzymuje biel. Pięknie jest po burzy, deszcz niczego nie uszkodził, beka 200 l prawie pełna, jeszcze chmury zasłaniają słonko i bardzo dobrze, ziemia głębiej przesiąknie. Pozdrawiam cieplutko basiajar [2017-08-10 09:25] Witaj Iwonko! Hortensja pieknej urody, u mnie tez pada od nocy ale jakos woda wsiaka a na dodatek nie musze ogrodka podlewac milego dnia bednarekzk@arcor.de [2017-08-10 09:13] witaj Iwonko. U mnie pogoda się klaruje, na razie bez słoneczka ale ciepło i właściwie może tak zostać bo chciałabym na działkę pójść i co nieco dosadzić i poprzesadzać. Hortensjami zachwycam się w Waszych ogrodach i to mi wystarcza. Serdeczności Iwonko. sabina [2017-08-10 08:43] Witaj Iwonko, piękna hortensja, mam nadzieję, że ulewa jej nie zaszkodziła bo moje na razie w poziomie, a tak w ogóle to zauważyłam, że bardzo podobną pogodę mamy choć odległość spora kamelia [2017-08-10 08:35] witaj Iwonko ja nadal poluję na tę odmianę,chociaż nie wiem gdzie wpakowałbym ją. Powodzenia na dziś filipek [2017-08-10 08:31] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |