|
Działka od początku.....![]() Wesołych i Spokojnych świąt wszystkim razem i każdemu z osobna życzy Iwona z Rodziną [2017-12-24 07:51] Autor galerii: piegus1 Komentarze do zdjęcia: 🌲🎄🌲 Serdecznie dziękuję z wzajemnością 🌲🎄🌲ivonetka [2017-12-26 02:06] dziękuję i również składam świateczne życzenia- zdrowia i radości kazdego dnia!! Lawinia [2017-12-25 20:11] dziękuję Iwuś Tobie również spokojnych, rodzinnych świąt asiok [2017-12-25 08:58] Dziękuję Iwonko, zdrowych, radosnych Świąt również dla całej Twojej rodzinki kamelia [2017-12-24 12:49] Iwonko dziękujemy slicznie i przesyłam na jlepsze życzenia dla Ciebie i Twojej rodzinki danusia2458 [2017-12-24 12:12] dziękuję Iwonko i wzajemnie aby święta upłynęły w radosnej, rodzinnej atmosferze [IMG]http://s.rimg.info/ad30fc7a2318c89e6a25f962782e88ff.gif[/IMG] sabina [2017-12-24 11:09] Radosnych świąt bożego narodzenia życzy ania filipek [2017-12-24 09:15] "Niech te święta tak wspaniałe, będą całe jakby z bajek. Niechaj gwiazda z nieba leci, niech Mikołaj tuli dzieci. Biały puch niech z nieba spada, niechaj piesek w nocy gada. Niech choinka pachnie pięknie, no i radość będzie wszędzie". Zdrowych, Wesołych Świat życzy Ilona Baffi79 [2017-12-24 09:09] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |