Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z regulaminem oraz informacją o cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 

Login:
Hasło:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założone
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa


Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki

Działka od początku.....



powiększ zdjęcie


I taki stroik jeszcze sobie zrobiłam....Przygotowania do świąt mam zakończone,zakupy już chyba wszystkie ...teraz tylko to jakoś logistycznie rozpracować aby nie paść na nos w święta.

[2017-12-17 18:45]

Autor galerii: piegus1



[2018-05-21]
Komentarze: 17

[2018-05-13]
Komentarze: 16

[2018-05-07]
Komentarze: 14

[2017-12-25]
Komentarze: 11

[2017-12-24]
Komentarze: 8

[2017-12-17]
Komentarze: 11

[2017-12-17]
Komentarze: 7

[2017-12-04]
Komentarze: 1

[2017-12-03]
Komentarze: 6

[2017-09-08]
Komentarze: 13


Komentarze do zdjęcia:


ładniutki, delikatny
asiok [2017-12-25 08:58]



pozdrawiam Iwonko w ten przedświąteczny czas. Bardzo łądny stroik zrobiałś. Ja jakoś
nie mam weny ostatnio na takie rzeczy, zresztż z powodu kota dekoracje raczej tylko
do zawieszenia mam w tym roku
filipek [2017-12-19 15:02]



Witaj Iwonko po bardzo długiej przerwie..)
ŚLiczne stroiki zrobiły Twoje zdolne "łapki"
Od kiedy córka zamieszkala w swoim domku od czerwca,teraz robily współnie Wiligię i Święta dla całej rodzinki,nie napracuję się tak jak to było kiedyś.
Pozdrawiam Cię cieplutko i zyczę udanego przedświątecznego tygodnia..)
berta [2017-12-18 16:51]



Witaj Iwonko,śliczny stroik, taki elegancki ja dzisiaj chcę ogarnąć z kartką i ołówkiem w ręku co już mam, czego jeszcze brakuje i co zostało do zrobienia synowa przyjedzie z jednym ciastem a więc już mniej do pieczenia ale jesteśmy łasuchami więc muszę się postarać o konkretach nie wspomnę
kamelia [2017-12-18 15:39]



witaj Iwonko!te białe kuleczki robią kropkę nad i Stroiki zrobia mi zdolne
rączki
Lawinia [2017-12-18 09:22]



A Ty sobie rozpracuj logistycznie to co chciałaś i... do dzieła!
Pozdrawiam cieplutko i życzę przyjemnych przygotowań do świąt.
ivonetka [2017-12-18 01:56]



mam część zakupów zrobionych. Reszta w tym tygodniu.
No i ze trzy dni przy garach i już!
Nawet po kolacji wigilijnej będę robić galaretę i sałatkę jarzynową.
ivonetka [2017-12-18 01:53]



Witaj Iwonko!
śliczny stroik zrobiłaś
też muszę coś spłodzić z żywych gałązek, tym bardziej, że u mnie choineczka sztuczna.
ivonetka [2017-12-18 01:51]



Tego się chyba nie da zrobić... a może tylko ja nie potrafię. Zawsze jestem padnięta

ivonetka [2017-12-18 01:48]



Witaj Iwonko! Ja tez robilam stroiki sporo ich zrobilam dla corki,synowej,sasiadki i dla mnie ! Sliczny zroblas, ja w swieta bede u corki ale jedzonka troche przygotuje i zabiore
bednarekzk@arcor.de [2017-12-17 20:40]



Stroik będę robić dopiero w piątek, czekam na gałązki z choinki, muszę
jeszcze znaleźć parę dodatków. Zwykle to są suszone kwiaty z działki. Trzeba
je przywieźć z altany. Pozdrawiam, miłego tygodnia życzę
halinabylina [2017-12-17 19:13]



Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login: hasło:







STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT