|
Działka od początku.....![]() Odliczamy dni do świąt......dziś pierwsza niedziela Adwentu...czas pędzi jak szalony.Myślałam,że będąc na emeryturze będę miała więcej czasu a tu go mniej.Dopiero w zeszłym tygodniu skończyliśmy przedzimowe porządki na działce.Jak pozwoli pogoda to M zacznie ryć trawnik pod przyłącze wodociągowe bo od wiosny ruszają prace z podłączeniem działek do miejskiej sieci wod-kan. [2017-12-03 16:31] Autor galerii: piegus1 Komentarze do zdjęcia: przepiękny stroik ivonetka [2017-12-26 02:07] Czas i u mnie ucieka nie wiem gdzie .Porządki skończyłam w czwartek przed opadami śniegu ,a jeszcze w środe sadziłam cesarskie korony ,nie wiem ,czy zakwitną tak późno sadzone . bea [2017-12-05 09:26] Witaj Iwonko danusia2458 [2017-12-04 08:44] Witaj Iwonko ja zwolniłam trochę, nawet stroika adwentowego nie mam w tym roku. Postaram się,że by jednak był u mnie na przyszły tydzień Święta dla mnie to jeszcze bardzo odległy czas. Pozdrawiam cieplo filipek [2017-12-04 08:18] Witaj Iwonko ja zwolniłam trochę, nawet stroika adwentowego nie mam w tym roku. Postaram się,że by jednak był u mnie na przyszły tydzień Święta dla mnie to jeszcze bardzo odległy czas. Pozdrawiam cieplo filipek [2017-12-04 08:18] Dzien dobry Iwonko! Sliczny stroik ja jakos tez nie moge sie wyrobic z czasem, chociaz mam go duzo, swieta coraz a ja jeszcze mam sporo pracy bednarekzk@arcor.de [2017-12-03 17:07] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |