Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z regulaminem oraz informacją o cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 

Login:
Hasło:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założone
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa


Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki

Moje miejsce na ziemi



powiększ zdjęcie


Witajcie popołudniową porą. Na zewnątrz żar leje się z nieba. Chcieliśmy ciepła to mamy, ale ja osobiście nie znoszę takich temperatur powyżej 30 stopni. Dzisiaj odwiedziłam skalniak, bo nie zaglądałam do niego przez miesiąc, napracawałam się solidnie i to jeszcze w taki upał...ledwo żyję

[2010-06-10 17:59]

Autor galerii: halinabylina



[2010-06-11]
Komentarze: 12

[2010-06-11]
Komentarze: 11

[2010-06-11]
Komentarze: 15

[2010-06-10]
Komentarze: 14

[2010-06-10]
Komentarze: 18

[2010-06-10]
Komentarze: 20

[2010-06-09]
Komentarze: 17

[2010-06-09]
Komentarze: 13

[2010-06-09]
Komentarze: 11

[2010-06-09]
Komentarze: 10


Komentarze do zdjęcia:


Przepiękny!!!!!!!!!!!!
Krystyna [2010-06-13 06:55]



Wszystko dla tak cudnego widoku
zosiasamosia [2010-06-12 21:47]



Halinko- musisz się oszczędzać.Ten skalniak ma szczęście że się nim opiekujesz
garden2000 [2010-06-12 19:06]



to faktycznie Halinko znalazłaś się w trudnej sytuacji, cudnie tam...
kamelia [2010-06-11 10:59]



To Ci zazdroszczę wytrzymałości,ja dopieliłam tylko do miejsca ,gdzie sięgał
cień
jagoda.z.g [2010-06-11 09:50]



ja wczoraj w taki upał ograniczyłam sie do wieczornego podlewania ale mój ogródek jest mały więc mogę sobie pozwolić na leniuchowanie
gratuluję samozaparcia
basiakklejman [2010-06-11 07:14]



Twoje zakamarki są godne podziwu
stasia54 [2010-06-11 01:36]



Pracowałaś w taki upał? Halinko popraw się!!!!Jutro leżaczek w cieniu
Lawinia [2010-06-10 23:34]



tylko podziwiać
teresa2404 [2010-06-10 23:33]



Halino, ja osobiście wolę ciepełko od zimna. W bardzo upalne dni unikam prac w ogrodzie, ale u Ciebie chyba siła wyższa... chyba goście będą oceniać Twój piękny i zadbany bylinowy ogród, a może jakaś inspekcja..???
danutal [2010-06-10 23:12]



Halinko,ale skalniak piękny,więc warto było się poświęcić
U mnie też dziś żar z nieba leciał i było 30 st w cieniu, a na słonku nie patrzyłam bo pewnie skali w termometrze brakło .....
masz rację ... chciało nam się ciepła ... to mamy
puchatek [2010-06-10 22:58]



Witaj Halinko. Ja też nie lubię upałów. Napracowałaś się. Piękny widok.
miecia [2010-06-10 22:58]



Witaj,to Ci współczuję....ja późnym popołudniem byłam na działce,ale nie można było nic robić,taka duchota,...a potem latały jak wściekłe komarzyska..
graterka [2010-06-10 22:54]




Dorotak72 [2010-06-10 21:30]



no to wzięłaś na siebie wielki obowiązek powinnaś wziąśc sobie kogoś do pomocy przecież przy takim skalniaku jest masa pracy
Brydzia [2010-06-10 20:38]



To Ci szczerze współczuję Halinko, że w taki upał postanowiłaś robić porządki.
Ja szybciutko uciekłam do domu, bo dla mnie są za wysokie temperatury.
gabi4 [2010-06-10 20:31]



no niestety...musiałam to zrobić dzisiaj, bo wczoraj wieczorem dowiedziałam się, że jutro w ogrodzie będzie dużo gości...a w niedzielę festyn...głupio by mi było, a był już bardzo zarośnięty bo deszcze nie pozwoliły na jakąkolwiek pracę przy nim
halinabylina [2010-06-10 19:31]



pięknie sie rozroslo, ja tez staram się nie wychodzić z domu w takie upały , nawet trudno wysiedzieć na ogrodzie bo nie ma wiatru
brygida [2010-06-10 19:30]



Szkoda zdrowia na takie upały.Jeszcze zdązysz wszystko zrobić!
elakowal49 [2010-06-10 18:55]



ślicznie się tu wszystko rozrosło!
krysiaropczyce [2010-06-10 18:18]



Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login: hasło:







STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT