|
Moje miejsce na ziemi![]() Witajcie popołudniową porą. Na zewnątrz żar leje się z nieba. Chcieliśmy ciepła to mamy, ale ja osobiście nie znoszę takich temperatur powyżej 30 stopni. Dzisiaj odwiedziłam skalniak, bo nie zaglądałam do niego przez miesiąc, napracawałam się solidnie i to jeszcze w taki upał...ledwo żyję [2010-06-10 17:59] Autor galerii: halinabylina Komentarze do zdjęcia: Przepiękny!!!!!!!!!!!! Krystyna [2010-06-13 06:55] Wszystko dla tak cudnego widoku zosiasamosia [2010-06-12 21:47] Halinko- musisz się oszczędzać.Ten skalniak ma szczęście że się nim opiekujesz garden2000 [2010-06-12 19:06] to faktycznie Halinko znalazłaś się w trudnej sytuacji, cudnie tam... kamelia [2010-06-11 10:59] To Ci zazdroszczę wytrzymałości,ja dopieliłam tylko do miejsca ,gdzie sięgał cień jagoda.z.g [2010-06-11 09:50] ja wczoraj w taki upał ograniczyłam sie do wieczornego podlewania ale mój ogródek jest mały więc mogę sobie pozwolić na leniuchowanie gratuluję samozaparcia basiakklejman [2010-06-11 07:14] Twoje zakamarki są godne podziwu stasia54 [2010-06-11 01:36] Pracowałaś w taki upał? Halinko popraw się!!!!Jutro leżaczek w cieniu Lawinia [2010-06-10 23:34] tylko podziwiać teresa2404 [2010-06-10 23:33] Halino, ja osobiście wolę ciepełko od zimna. W bardzo upalne dni unikam prac w ogrodzie, ale u Ciebie chyba siła wyższa... chyba goście będą oceniać Twój piękny i zadbany bylinowy ogród, a może jakaś inspekcja..??? danutal [2010-06-10 23:12] Halinko,ale skalniak piękny,więc warto było się poświęcić U mnie też dziś żar z nieba leciał i było 30 st w cieniu, a na słonku nie patrzyłam bo pewnie skali w termometrze brakło .....masz rację ... chciało nam się ciepła ... to mamy puchatek [2010-06-10 22:58] Witaj Halinko. Ja też nie lubię upałów. Napracowałaś się. Piękny widok. miecia [2010-06-10 22:58] Witaj,to Ci współczuję....ja późnym popołudniem byłam na działce,ale nie można było nic robić,taka duchota,...a potem latały jak wściekłe komarzyska.. graterka [2010-06-10 22:54] Dorotak72 [2010-06-10 21:30] no to wzięłaś na siebie wielki obowiązek powinnaś wziąśc sobie kogoś do pomocy przecież przy takim skalniaku jest masa pracy Brydzia [2010-06-10 20:38] To Ci szczerze współczuję Halinko, że w taki upał postanowiłaś robić porządki. Ja szybciutko uciekłam do domu, bo dla mnie są za wysokie temperatury. gabi4 [2010-06-10 20:31] no niestety...musiałam to zrobić dzisiaj, bo wczoraj wieczorem dowiedziałam się, że jutro w ogrodzie będzie dużo gości...a w niedzielę festyn...głupio by mi było, a był już bardzo zarośnięty bo deszcze nie pozwoliły na jakąkolwiek pracę przy nim halinabylina [2010-06-10 19:31] pięknie sie rozroslo, ja tez staram się nie wychodzić z domu w takie upały , nawet trudno wysiedzieć na ogrodzie bo nie ma wiatru brygida [2010-06-10 19:30] Szkoda zdrowia na takie upały.Jeszcze zdązysz wszystko zrobić! elakowal49 [2010-06-10 18:55] ślicznie się tu wszystko rozrosło! krysiaropczyce [2010-06-10 18:18] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |