|
Mój kolorowy świat![]() Witam wszystkich w piątkowy poranek.Zapowiada się znowu piękny dzień,na działkę jeszcze nie idę więc cieszę się narazie widokami roślinek w domciu... Tutaj moja kobea... [2010-03-19 09:10] Autor galerii: graterka Komentarze do zdjęcia: rośnie pęknie zdzisiu [2010-03-20 18:20] Witaj Grażka, świetnie wygląda Twoja kobea halinabylina [2010-03-19 21:09] pięknie rosną, moje jeszcze malutkie miecia [2010-03-19 20:45] Witaj Grażko..) Piękne sa Twoje sadzoneczki. Ja drugi dzień tyram już w ogrodzie i wracam padnięta,ale szczęśliwa. berta [2010-03-19 19:32] jaka duża a ja jeszcze nie wysiałam yuka7 [2010-03-19 18:22] Ależ one CI pięknie rosną , ale pewnie na nie huhasz garden2000 [2010-03-19 17:34] piękne ma zielone duże listki... brygida [2010-03-19 14:29] super ale dorodna zosiacza [2010-03-19 14:18] bardzo ładna już teraz asiok [2010-03-19 11:44] ładnie wygląda. Moje jakieś marniutkie filipek [2010-03-19 11:07] śliczną masz kobeę, moja dopiero łepek wychyla z ziemi, ale z 6 posadzonych nasionek aż 3 wzeszły lutka22 [2010-03-19 10:41] Dorodne sadzonki. danutal [2010-03-19 09:48] Witaj Grażynko. Ładnie rośnie, a moje nasionka jeszcze nie wykiełowały. Krystyna [2010-03-19 09:43] Ale śliczna, duża. gabi4 [2010-03-19 09:43] Jak ladnie rosna. pozdrawiam Agniecha [2010-03-19 09:13] ale cudowna plantacja pasjonatka [2010-03-19 09:11] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |