|
Mój kolorowy świat![]() Witam wszystkich w słoneczny niedzielny poranek.Na działce nie mam już śniegu i pomału budzą się do życia roślinki... Kotki na wierzbie... [2010-02-28 09:31] Autor galerii: graterka Komentarze do zdjęcia: Witaj Grażynko. Fajne kotki. miecia [2010-02-28 22:10] Witaj Grażynko. Na działce nie byłam, ale na osiedlu wogóle nie ma już śniegu. Pozdrawiam, a teraz idę pooglądać Twój ogród. Krystyna [2010-02-28 21:09] u mnie jest też jeszcze ok.10 cm...ale się topi piegus1 [2010-02-28 18:07] Witaj Grażynko. U mnie jeszcze trochę śniegu jest. Ale sukcesywnie się topi. gabi4 [2010-02-28 12:26] Witaj Grażko..) Masz super,że nie ma sniegu. U mnie niestety jeszcze jest go sporo,jedynie tu gdzie zacisznie i słonecznie to prawie go nie ma. berta [2010-02-28 12:14] Witaj Grażka, nie mówiłaś, że masz takie fajne kociaki na działce halinabylina [2010-02-28 11:43] witaj , u mnie jeszcze są place ze sniegiem , ale dzisiaj jest ładnie , może troche stopnieje brygida [2010-02-28 10:48] piękne oznaki wiosny na początek kamelia [2010-02-28 10:04] Witaj Grażko, u mnie jeszcze śnieg, więc z przyjemnością robię obchody razem z wami, wczoraj z Anią, teraz podążam za Tobą kamelia [2010-02-28 10:02] u mnie tez dzisiaj świeci słoneczko,będzie piękny dzień-,może na spacerek???Miej niedzieli!! jagoda.z.g [2010-02-28 09:41] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |