|
Mój Ogród![]() Witajcie kochani.Dawno mnie nie było ,ale zaglądam od czasu do czasu.U mnie upał straszny chyba zresztą jak wszędzie.Pełne ręce mam roboty jeździmy na konkursy ,jutro organizujemy dzień dziecka,pod koniec czerwca impreza z okazji powitania lata i tak na okrągło.Kobitki się rozkręciły,a ja tylko biegam i załatwiam formalności.W grudniu moja kadencja sie kończy i mam nadzieję,że sobie innego prezesa wybiorą a ja odetchnę.Buziole wszystkim posyłam wielkie i jak by jednak spotkanko się odbyło to postaram się dołączyć o ile coś mi nie przeszkodzi. [2018-05-31 21:23] Autor galerii: Brydzia Komentarze do zdjęcia: Witaj Brydzia fajnie Cie widzieć danusia2458 [2018-06-01 19:52] Brydziu !!Nareszcie się pojawiłaś ,bo nawet na blogu u Ciebie cisza .A pieski na pewno podrosły ,i kurki dają coraz więcej zdrowych jaj .Pozdrawiam serdecznie bea [2018-06-01 11:43] Pozdrawiam Brydziu i życzę wygranych konkursów wszędzie gdzie się tylko pojawiciejasia5 [2018-05-31 22:57] Witaj Brydziu! Wpadaj troche czesciej, milego wieczorku zycze bednarekzk@arcor.de [2018-05-31 22:23] Witaj Brydziu!! Ale masz radosną minkę ) działasz i pewnie jeszcze podziałasz!! Wpadaj do nas częściej !! Lawinia [2018-05-31 21:44] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |