|
Kocham przyrodę i nie tylko...![]() Witam! Upał jak wszędzie. Pięknie dookoła wszystko kwitnie. Nawet dość odporne na deszcze i deszcz mam różyczki. Długo wyglądają świeże. Już zebrane czereśnie lipcowe, porzeczki czarne już należy zrywać, ale nie bardzo wszystkie dojrzałe, agrest i czerwona porzeczka. Jerzyna dopisała. [2015-07-06 17:28] Autor galerii: mirena21 Komentarze do zdjęcia: Wszystkiego najlepszego na ten nowy rok! ivonetka [2016-01-03 01:21] Mirusiu, zapomniałaś o nas? Pokaż się choćby od czasu do czasu... ivonetka [2015-12-26 03:25] Zdrowych, wesołych świąt! ivonetka [2015-12-26 03:24] Z okazji Waszej rocznicy ślubu życzę niech Wam gwiazda pomyślności nigdy nie zagaśnie, niechaj blaskiem szczęścia świeci coraz jaśniej! ivonetka [2015-08-05 16:40] Witaj Mirciu, u Ciebie dalej lipiec, a czas nie stoi w miejscu Ciekawa jestem co tam ciekawego u Ciebie w ogródeczku ivonetka [2015-08-05 16:39] Mirciu, dobrej nocki! ivonetka [2015-07-20 23:57] Witaj Mirusiu, piękną różyczkę pokazałaś, ale wiem że masz ich dużo więcej i wszystkie cudnie kwitną Pozdrowionka zasyłam! ivonetka [2015-07-09 01:26] cześć Mirenko u mnie podobnie, zebrałam owoce i przerobiłam... czekam na zimniejszą pogodę by wysłać Ci roślinki; mam nadzieję, że porzeczka w końcu się ukorzeniła asiok [2015-07-08 07:40] Witaj u mnie babcia juz działa z przetworami,ja nie za bardzo mam chęci Baffi79 [2015-07-07 08:42] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |