|
W Ogrodzie Anny![]() Czytam jak z wielkim zaangażowaniem pracujecie w swoich ogrodach i podziwiam. U mnie dzisiaj tak pięknie słonko wygrzewało mnie od rana i dziwiłam się do momentu gdy uświadomiłam sobie, że jeszcze śpię. Od południa do wieczora przechodziły gradobicia. Siedziałam i serfowałam w internecie. Efekt odkryłam na Ogrodniczce.pl sklep internetowy Domisad.pl Pani konsultantka bardzo miła fachowo udzielała mi porad na temat róż więc zamówiłam i polecam Wam bo mają piękne róże w promocji. Życzę miłego wieczoru. [2017-03-16 19:37] Autor galerii: anna52 Komentarze do zdjęcia: [IMG]http://s17.rimg.info/62843bf37f6991230f5606a4aa5ea1ee.gif[/IMG] odpoczywaj w pokoju ivonetka [2020-11-02 00:34] Odeszłaś cicho i bez pożegnania pozostawiając smutek i niedowierzanie droga Aniu. Spoczywaj w pokoju. Spóźnione ale szczere wyrazy współczucia Twoim najbliższym składam. kamelia [2017-07-31 09:48] Aniu... smutno... koniec lipca a ja dopiero dzisiaj się dowiedziałam, że odeszłaś... w takie miejsce, w którym nic nie boli, ogród ciągnie się w nieskończoność i fruwają piękne, kolorowe motyle; asiok [2017-07-28 10:02] Aniu tyle podrozy bylo jeszcze przed Toba, przeciez tak to lubilas, zal serce sciska, ze kolejna ogrodniczka odeszla na zawsze, spij w spokoju Aniu ! bednarekzk@arcor.de [2017-07-27 13:14] A tyle miałaś marzeń, planów, tyle pracy było jeszcze przed Tobą w ogrodzie... Żegnaj Aniu Doglądaj swojego ogródka z góry - wszystko co w nim zakwitnie, zakwitnie dla Ciebie. ivonetka [2017-07-27 12:12] Aniu.................. tak trudno mi wyrazić swój smutek i żal, tak słów brakuje, łzy się do oczu cisną, to powiem tylko.............. żegnaj, śpij spokojnie........ sabina [2017-07-27 09:50] Aniu, tak długo Cię nie ma na Ogrodniczce... mam nadzieje, że zdrówko się chociaż poprawia. Wszystkiego dobrego życzę. Pozdrawiam serdecznie. ivonetka [2017-06-09 01:29] Aniu, ciepło i serdecznie pozdrawiam. Wracaj na O.szybciutko.Zdrowia życzę. sabina [2017-04-19 21:54] dochodzą słuchy że troszkę zaniemogłaś,więc życzę szybkiego powrotu do zdrowia i dużo ,dużo go, na :up rzyszły czas bwk-123 [2017-04-19 18:52] Witaj,muszę sprawdzić co to za firma,po targach mam tyle wizytówek że z każdej nie dam rady zamawiać Baffi79 [2017-03-17 08:20] To mówisz, że gradobicie było Coś podobnego! U mnie do samego wieczora raczej słonecznie. Dobrej nocy i miłego kolejnego dnia. Niech Cię słoneczko wygrzewa, ale już po przebudzeniu ivonetka [2017-03-17 00:57] Już rzuciłam okiem na tę stronę... Są piękne róże i wiele innych roślin, bylin, kwiatów... Na razie nic nie mogę sobie zamówić, a szkoda. ivonetka [2017-03-17 00:54] Witaj Aniu ja kupiłam róże w zeszłym roku na razie więcej nie wcisnę danusia2458 [2017-03-16 20:22] Aniu wygląd,ŻE TO DOBRA FIRMA ,JEST WIECZÓR WIĘC PO LUBELSKU JUŻ MOŻNA CHWALIĆ anna52 [2017-03-16 19:45] witaj Aniu czyli czekasz na nowe róże w ogrodzie? Muszę zobaczyć co to za firma oferujaca róze. Pozdrawiam ciepło filipek [2017-03-16 19:44] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |