|
W Ogrodzie Anny![]() Wczoraj było pięknie ,że kojarzyło mi się z wczesną wiosną-słonecznie ,wietrznie do godziny 15.Potem pojawiły się ogromniaste chmury ,ciemno i bardzo silny wiatr oraz szybko spadająca temperatura do 3C. Dzisiaj było słonecznie ,bardzo zimno i wiał bardzo mrożny wiatr od wschodu. . Dzisiaj było słońce [2016-11-22 22:46] Autor galerii: anna52 Komentarze do zdjęcia: W sabina [2017-01-16 19:41] Pozdrawiam Cie serdecznie. Miłego weekendu życzę. ivonetka [2016-12-02 00:42] a na zdjęciu - jak widzę - Wielkanoc ivonetka [2016-12-02 00:41] Witaj Aniu u mnie słonecznie i bardzo ciepło jak na koniec jesieni danusia2458 [2016-11-23 10:15] Witaj Aniu! U mnie wczoraj słońce pięknie świeciło ,ale dzisiaj już go nie ma .Tej jesieni u mnie słonecznych dni ,jak na lekarstwo. bea [2016-11-23 09:56] Witaj,czyli tak jak zapowiadali idzie ochłodzenie Miłego dnia życzę Baffi79 [2016-11-23 05:16] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |