|
moj ogrod![]() Witam w sobote! U mnie iryski pokazuja kolorek to zdjecie zrobilam wczoraj bo swiecilo sloneczko a dzisiaj znowu byl pochmurny dzien. Milego wieczoru wam zycze. [2022-01-29 17:37] Autor galerii: bednarekzk@arcor.de Komentarze do zdjęcia: Wiesz Zosiu ,u mnie też czubki iryski wystawiają ,ale kolorków jeszcze nie widzę .Idę popatrzeć ,czy inne roślinki wychodzą .Muszę popatrzeć na prognozy ,czy to już nadchodzi przedwiośnie ,czy zima na razie odpuściła . bea [2022-02-05 11:31] ...oby do wiosny! Witaj Zosiu, miłego wtorkowego popołudnia życzę. ivonetka [2022-02-01 14:02] witaj Zosiu! Pochodziłam dzisija po ogrodzie. Wyszły przebisniegi i krokusy. Kwitna pierwsze ranniki Lawinia [2022-01-29 21:53] Dobrej nocy i słoneczka na niedzielę. ivonetka [2022-01-29 21:45] Tak Ci już kwiatuszki wschodzą w ogródku, to wiosna blisko 🙂 ivonetka [2022-01-29 21:43] A u mnie dzisiaj wyszło słonko. Niestety, na krótko. Witaj Zosiu! ivonetka [2022-01-29 21:42] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |