|
moj ogrod![]() Zagwin slicznie wyglada troche oszroniony. Witam w srode i zycze milego dnia. [2022-01-12 12:12] Autor galerii: bednarekzk@arcor.de Komentarze do zdjęcia: Witaj Zosiu. Ślicznie wygląda. Miłego weekendu miecia [2022-01-14 21:25] Witaj Zosiu .Dzisiaj u mnie pochmurno i odwilż . bea [2022-01-13 12:01] Witam czwartkowym porankiem. Dobrego dnia życzę! ivonetka [2022-01-13 07:16] Taak, ślicznie wyglądają roślinki pokryte szronem ivonetka [2022-01-13 07:15] witaj Zosiu! ze strachem wrócilismy do szkoły. Ferie mamy dopiero w lutym Lawinia [2022-01-12 18:54] Nie myślę o ogródku,normalnie zaczyna przerażać mnie niemoc.wiecznie że mną coś nie tak filipek [2022-01-12 18:34] Witaj Zosiu pozdrawiam z Gdańska.Jestem u Wojtka niespodziewanie.zostane do niedzieli filipek [2022-01-12 18:33] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |