|
moj ogrod![]() Po koncercie w Slupsku Piotra Szczepanika, piosenki z dawnych lat, jak to cudownie powspominac!!! [2011-02-25 17:01] Autor galerii: bednarekzk@arcor.de Komentarze do zdjęcia: Macie racje moi kochani, to byly czasy, milo powspominac i ponucic stare piosenki!!! bednarekzk@arcor.de [2011-03-04 22:55] KOCHAĆ, jak to łatwo powiedzieć. . . 07jansiwiutki [2011-03-03 17:45] jego piosenek zawsze się miło słuchało graterka [2011-02-27 10:49] Milo jest powspominac i ponucic stare piosenki, ach to byly czasy bednarekzk@arcor.de [2011-02-26 20:26] Witam piękne wspomnienia... b.kubarek [2011-02-26 20:25] NO I SIĘ ROZMARZYŁAM a tu szara rzeczywistość i kolację trzeba moim menom szykować ,och ,och- MIŁYCH WSPOMNIEŃ ŻYCZĘ WSZYSTKIM OGRODNICZKOM !!! bwk-123 [2011-02-26 18:21] .........Dzień niepodobny do dnia luźne kartki bez dat czasem ból, czasem żart. Jak żyć, żeby nikt pustki nie odgadł w nich nim marzenia oblekę w ich kształt....... lutka22 [2011-02-25 21:51] Szczepanik-przypomniały mi się czasy mojej mlodośći..) berta [2011-02-25 21:32] Miedzy innymi bednarekzk@arcor.de [2011-02-25 17:16] Koromorany.... anna52 [2011-02-25 17:15] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |