|
..... w moim ogrodzie![]() cebulkę kupiłam na targach Gardenii w Poznaniu i tak oto zakwitła już..... lilia martagon Red [2013-05-29 23:53] Autor galerii: Doriss Komentarze do zdjęcia: Spieszno jej było pokazać urodę sabina [2013-06-03 14:33] super okaz filipek [2013-06-01 14:01] ..bardzo wczesna! jagoda.z.g [2013-05-30 05:53] moje jeszcze w pąkach... Pusia [2013-05-30 04:33] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |