|
pozdrawiam oglądających.............zdjęcia z mojego ogródka pod blokiem moje ,krzewy. kwitnące. krajobrazy z podróży.roślinki z podróży.moje miasto Giżycko polskie krajobrazy,trochę rodzinki,no i kolekcja kwiatków domowych![]() Pogoda słoneczna-bardzo słoneczna się zapowiada.aczkolwiek mrożna. [2014-01-19 08:05] Autor galerii: irlandia2 Komentarze do zdjęcia: U mnie było o tej porze -15..Brrrr bea [2014-01-23 18:15] miłego wieczorku filipek [2014-01-19 18:41] A u mnie +15 bylo o 14 witaj Irenko bednarekzk@arcor.de [2014-01-19 17:38] U mnie troszkę mniej i słoneczko świeci! elakowal49 [2014-01-19 09:20] to u mnie 13 asiok [2014-01-19 08:41] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |