|
pozdrawiam oglądających.............zdjęcia z mojego ogródka pod blokiem moje ,krzewy. kwitnące. krajobrazy z podróży.roślinki z podróży.moje miasto Giżycko polskie krajobrazy,trochę rodzinki,no i kolekcja kwiatków domowych![]() Syngonium -niby zwyklaczek.Dziś podlewając zauważyłam -jak świetnie radzi w warunkach ogrzewanego mieszkania.Nie usechł ani jeden listek a wciąż rozwijają się nowe.liście....a ileż w nich radości i poetyckiego piękna...pozdrowionka -ogrodniczki... [2014-01-15 18:13] Autor galerii: irlandia2 Komentarze do zdjęcia: Witaj Mirko! Masz rację to dobra roślinka do mieszkań w blokach...odkąd wymieniłam okna w pokoju rośliny mi padają..muszę o niej pomyśleć i chyba widziałam ją w Carreufurze Pozdrawiam serdecznie halinabylina [2014-01-15 22:28] anna52 [2014-01-15 20:37] bardzo lubię tę roślinkę filipek [2014-01-15 19:01] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |