|
ogród![]() Kochani u mnie dzisiaj już pogoda się popsuła padał śnieg z deszczem więc siedzę w domu skończyłam serwetkę i bieżnik biorę się od jutra za podusie [2021-01-05 18:16] Autor galerii: danusia2458 Komentarze do zdjęcia: Miłego dnia życzę śliczne praca Kwiatkizrabatki [2021-01-15 14:43] Pozdrawiam i zyczę miłego niedzielnego odpoczynku. ivonetka [2021-01-10 00:08] hej,hej! Danusiu! czy Ciebie przypadkiem śnieg nie zasypał ivonetka [2021-01-10 00:07] Śliczny wzór ,to chyba storczyki bea [2021-01-07 10:15] witaj Danusiu bardzo ładna jest, pasowałby mi taki wzór na poduszkę filipek [2021-01-06 19:37] Miłych snów Danuś i przyjemnego świętowania w Trzech Króli. ivonetka [2021-01-06 01:06] Witam w środku nocy. pogoda była okropna również u mnie - cały dzień padał deszcz, chwilami nawet ze śniegiem. ivonetka [2021-01-06 01:04] Cóż innego mogłabym powiedzieć... nic, tylko powtórzyć za dziewczynami, że serwetka śliczna ivonetka [2021-01-06 01:02] Sliczna serwetka Witam Danusiu i milego wieczoru zycze bednarekzk@arcor.de [2021-01-05 20:52] Śliczna!!Piotrek musi te zdolne rączki wycałowac żeby dalej dziergały!!U mnie lepiej idzie mieszanie w garnkach! Lawinia [2021-01-05 20:30] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |