|
ogród![]() Miłego dnia życzę mój zawilec dopiero zaczyna ale ma dużo pączków i wyrósł niesamowicie. [2013-08-06 08:52] Autor galerii: danusia2458 Komentarze do zdjęcia: Danusiu wygląda jakby jeszcze podrósł mi mo za [2013-08-08 21:03] mój jeszcze w pąkach bea [2013-08-07 10:48] a ja myślałam,że mój jest wysokijagoda.z.g [2013-08-07 08:47] Witaj wieczorkiem 1gosia [2013-08-06 21:47] witaj Danusiu ,pięknie kwitną Donata [2013-08-06 21:34] Witaj Danusiu , moje są mizerne ale skoro przeprowadziły się (same) z grządki w szpary chodnika z betonu...Pusia [2013-08-06 16:34] Miłego dnia Danusiu 1gosia [2013-08-06 14:47] Witaj Danusiu,u nas też gorąco i wciąż bez deszczu. ivonetka [2013-08-06 13:22] Danusiu chciał pokazać swoje piękne kwiatuszki żebyś widziała jak będziesz siedziała na tarasie jasia5 [2013-08-06 12:50] Sliczny mi moj rozowy zmarnial i nie mam zadnego bednarekzk@arcor.de [2013-08-06 12:05] okazały pasjonatka [2013-08-06 11:14] śliczny sielski widoczek Lawinia [2013-08-06 10:08] Miłego dnia Danusiu jolinek [2013-08-06 09:17] ale radosny widoczek ,pozdrawiam Danusiu wakacyjnie halinna_k [2013-08-06 09:02] właśnie widzę,że taki wielgaśny . Mnie by odpowiadał jego wzrost, chociaz moj do karzełków nie należy filipek [2013-08-06 08:57] Witaj Słoneczko, dziękuję , że pamiętasz o mnie sabina [2013-08-06 08:54] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |