|
ogród![]() Witajcie upał od rana w ogródku oprócz obcinania przekwitłych kwiatów i podlewania nic nie da się robić tak sucho. [2013-08-06 08:49] Autor galerii: danusia2458 Komentarze do zdjęcia: u mnie az tak sucho nie jest ale duchota daje się we znaki... jagoda.z.g [2013-08-07 08:48] nie ograniczają nam wody więc leję ile się da i dzięki temu coś mogę zrobić Dalia1 [2013-08-06 15:16] Witaj Danusiu,śliczna hortensja 1gosia [2013-08-06 14:45] ivonetka [2013-08-06 13:22] Moje tez kwitna, ale w tym roku duze krzaczory maja malo kwiatkow bednarekzk@arcor.de [2013-08-06 12:04] Pięknie kwitnie. U mnie też w tym roku zakwitła biała bo straszyłam że ją wykopię jak nie zakwitnie alusia [2013-08-06 10:54] witaj Danusiu ja z ogrodowych zrezygnowałamLawinia [2013-08-06 10:09] ja musiałąbym cos pokarczować,że by wsadzić coś innego. Zal mi aksamitek, ale chyba pierwsze pojda na stracenie. Cudna horternsja moja malutka i 3 kwiatki ma. witaj Danusiu filipek [2013-08-06 08:51] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |