|
ogród![]() Witajcie wieczorkiem taka piękność się dziś rozwinęła jeszcze czekam na trzy lilie. [2013-08-05 20:01] Autor galerii: danusia2458 Komentarze do zdjęcia: Wygląda zupełnie jak dorodny amarylis.... Pusia [2013-08-06 16:31] ja to poczekam do przyszłego roku Dalia1 [2013-08-06 15:17] jest cudowna. ja nie mam dużo lilii, ale i po tych już śladu nie ma - przekwitły. ivonetka [2013-08-06 13:24] bo jest piękna jasia5 [2013-08-06 12:51] jest tyle odmian lilii ,ja czekam juz tylko na dwie..jagoda.z.g [2013-08-06 07:53] wow!1 ale ładna! Lawinia [2013-08-05 22:24] Postaram się doprowadzić ogród do ładu,ale czy się uda zobaczymy1gosia [2013-08-05 22:03] Witaj Danusiu. Piękna lilia. U mnie już wszystkie przekwitły. miecia [2013-08-05 22:00] Danusiu chłopcy jadą do Niechorza na obóz sportowy a ja zamierzam nadrobić zaległości ogrodowe 1gosia [2013-08-05 21:59] Witaj Danusiu Śliczna lilia anna52 [2013-08-05 21:43] Ale pięknisia! gabi4 [2013-08-05 21:32] Witaj Danusiu wieczorkiem! Lilia sliczna bednarekzk@arcor.de [2013-08-05 21:21] SPOKOJNEJ NOCKI 1gosia [2013-08-05 21:09] cudna u mnie tylko jeszcze jedna lilia będzie kwitłaewam [2013-08-05 21:03] ja tez czekam na 3 lilie Twoja Danusiu cudna jest filipek [2013-08-05 20:08] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |