|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry! Witam rannikami z ubiegłego tygodnia, kiedy był ciepły i słoneczny dzień, a one nieco się otworzyły. Od tego czasu nie miały okazji żeby rozchylić płatki, bo nadeszły chłodne dni, a od wieczora przez noce i ranki występują przymrozki… kiedyś nawet do minus 5 stopni. [2022-03-04 14:18] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko, u mnie codziennie mroźne noce .Słońce świeci ,ale tam ,gdzie cień cały dzień zmrożone roślinki. bea [2022-03-06 16:12] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |