|
Rok w ogrodzie![]() Witam w czwartek. Pochmurny i deszczowy. Dobrze, ze wczoraj poszłam do ogródka, to przynajmniej trochę popracowałam, bo dzisiaj już pogoda na to nie pozwala. [2019-05-09 09:50] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: u mnie wczoraj padało ,a właściwie tylko pokropiło wieczorem .w ogrodzie wykonałam kawał roboty ,popracowałam nad kondycja trawnika ,czyli przeprowadziłam wertykulacje .Sama tego nie robiłam ,bo dzisiaj nie wstałabym z łóżka ,pomogły skarby i M. bea [2019-05-10 09:51] Witaj Iwonko ja tez wczoraj popracowałam danusia2458 [2019-05-09 20:14] Witaj Iwonko! Planowałam dzisiaj poprzycinać bukszpanowe "płotki" i nic z tego, na jutro zaplanowałam koszenie, a co będzie w pogodzie??? Krystyna [2019-05-09 14:30] Witam Iwonko! Ja chcialam trawe skosic? od rana mialam slonce ale gdzies mi zwialo a w ogrodzie bardzo mokro, w nocy padal deszcz bednarekzk@arcor.de [2019-05-09 10:23] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |