|
Rok w ogrodzieKomentarze do zdjęcia: tulipanki u mnie też jeszcze kwitną ... Krystyna [2019-05-09 14:28] miłego wieczorku danusia2458 [2019-05-08 20:08] dzisiaj u Ciebie słoneczko to i na jutro go życzę[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] sabina [2019-05-08 14:20] dziękuję bardzo za życzenia. sabina [2019-05-08 14:19] Witaj Iwonko! U mnie świeci słonce ,chociaż na razie zimno wpada przez otwarte okno .Idę do ogrodu . bea [2019-05-08 10:00] Dziekuje Iwonko ale ja chyba sloneczka dzisiaj nie zobacze[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/sad.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2019-05-08 09:38] Dzięki Iwonko, oby się spełniły[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] kamelia [2019-05-08 09:34] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |