|
Rok w ogrodzie![]() Witam w środę! Słoneczko świeci, tylko mogłoby mocniej grzać :) [2019-05-08 09:29] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: U mnie też było słonecznie, do późnego popołudnia pracowałam w ogrodzie. Kupiłam deski na ławki, farbę i będę musiała zabrać się do roboty!!! Krystyna [2019-05-09 14:26] Witaj Iwonko u mnie dzisiaj było słonecznie[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] danusia2458 [2019-05-08 20:07] już tylko słówko, tulipany urocze. sabina [2019-05-08 14:19] przepraszam za bisowanie[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] sabina [2019-05-08 14:18] witaj w środę[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] sabina [2019-05-08 14:18] witaj w środę[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] sabina [2019-05-08 14:18] miejmy nadzieję ,że będzie coraz cieplej ,i przymrozków już nie będzie . bea [2019-05-08 09:59] Witaj Iwonko! u mnie pochmurno i zimno[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/sad.gif[/img] sliczne tulipanki moje juz prawie wszystkie przekwitly[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2019-05-08 09:37] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |