|
Rok w ogrodzie![]() Po południu witam. Trzy razy robiłam podchody, żeby wyjść do ogródka i za każdym razem zrezygnowałam... za zimno, jak dla mnie. Może, gdyby nie wiało... ale wieje. Jadę do dzieci, bo dziś w domu nie mam co robić, a już zaczynam się nudzić. Życzę przyjemnego popołudnia. [2019-05-07 15:28] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: ale powiem, że ja nigdy się w domu nie nudzę, zawsze jest coś do zrobienia albo do ......... poczytania sabina [2019-05-08 14:18] witaj Iwonko. Mam słoneczko ale i tak muszę w domu siedzieć aż ten remont się nie skończy. sabina [2019-05-08 14:17] tulipankowo tutaj sabina [2019-05-08 14:16] sabina [2019-05-08 14:15] Witaj Iwonko, ja dzisiaj wyruszam do ogrodu, sporo sobie zaplanowałam,ciekawe ile uda mi się zrobić kamelia [2019-05-08 09:22] a ja popracowałam w ogrodzie mimo zimna ,prawie przygotowałam warzywnik ,dzisiaj posieję cynie w ogrodzie warzywnym i posadzę zioła . bea [2019-05-08 09:06] Z prac ogrodowych to powinnam przyciąć już bukszpany, czekam na cieplejsze dni. Mnie też nosi w sobotę ruszam znowu w drogę i wrócę w poniedziałek. Miłego wieczoru i dobrej nocy Krystyna [2019-05-07 20:58] mnie już tez w domu nosi danusia2458 [2019-05-07 20:31] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |