|
Rok w ogrodzie![]() Słońce się u mnie przebija przez chmury. 12 stopni na termometrze, czyli upał :) Miłego dnia dla Was. [2019-05-07 10:29] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: u mnie wczoraj też taki upał .bea [2019-05-08 09:04] Po południu wybrałam się na działkę, po drodze wstąpiłam do sklepu z drewnem i kupiłam kantówki i deski na ławki, jutro po farby i brać się do roboty Krystyna [2019-05-07 20:55] u mnie tak samo danusia2458 [2019-05-07 20:29] sliczne tulipanki bednarekzk@arcor.de [2019-05-07 15:00] Witaj Iwonko u mnie tez +12 a sloneczko pokazuje sie i znika bednarekzk@arcor.de [2019-05-07 14:59] No ładny mamy ten maj w tym rokufilipek [2019-05-07 13:00] dziękuję za pozdrowienia, odwzajemniam Iwonko sabina [2019-05-07 12:07] witaj Iwonko!u mnie za oknem slonce ale na termometrze 11. dzisiaj mam dzien zaplanowany do wieczora to nudzić sie nie będę Lawinia [2019-05-07 11:34] miłego dnia także dla Ciebie sabina [2019-05-07 11:33] witaj Iwonko. U mnie temperatura około 15 stopni ale , że jest ciepło tego absolutnie nie można powiedzieć. sabina [2019-05-07 11:33] piękne tulipany sabina [2019-05-07 11:31] sabina [2019-05-07 11:31] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |