|
Rok w ogrodzie![]() Rdza jałowcowo-gruszowa. Czytałam już trochę na ten temat, dowiedziałam się, że zarażone gałęzie należy wyciąć i spalić, a potem można próbować ratować roślinę stosując opryski. Mój jałowiec już jest stary, w większości zbrązowiały, więc jeśli usunę zarażone gałęzie, to będzie straszył swoim wyglądem... postanowiłam się go pozbyć w całości. Poniżej link, dla ciekawych... https://mojogrodnik.pl/prace/Rdza-jalowcowo-gruszowa-w-naszym-ogrodzie-494-a [2019-05-07 10:27] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Muszę obejrzeć swoje, obym nie dojrzała tego, dzięki za info Iwonko kamelia [2019-05-08 09:23] na razie nie widziałam tego u mnie . bea [2019-05-08 09:04] Nie mam takiego, ale ma sąsiad i od kilku lat lat grusza choruje.Nie wiem jak będzie w tym roku, zrobiłam oprysk przeciw rdzy ... Krystyna [2019-05-07 20:48] ja swoj juz wycielam mam jeszcze 2 i tez sie z nimi pozegnam-niestety bednarekzk@arcor.de [2019-05-07 15:01] nie mam tego paskudztwa filipek [2019-05-07 13:01] właśnie Halinka pisała o rdzy! Tez miałam w zeszłym roku, wycięłam cały krzew ale teraz mam na kolejnym w innym miejscu. Spróbuje tez wycinac po gałęzi Lawinia [2019-05-07 11:36] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |