|
Rok w ogrodzie![]() Na kolejne dni prognoza pogody bez rewelacji ale kiedyś w końcu musi się ocieplić. I tym optymistycznym akcentem żegnam się dzisiaj i życzę Wam słoneczka i ciepełka w nowym tygodniu. [2019-05-05 23:58] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko! U mnie teraz swieci slonce ale jest tylko +7 milego dnia Tobie zycze bednarekzk@arcor.de [2019-05-07 08:46] wzajemnie Iwonko danusia2458 [2019-05-06 15:08] ładne masz tulipany Iwonko. ja specajlanie nie nacieszyłąm się nimi w tym roku. Chyba z powodu tego zimna filipek [2019-05-06 08:49] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |