|
Rok w ogrodzie![]() Dzisiaj u mnie z rana były 3 stopnie. Potem 5 i to najwyższa temperatura w ciągu dnia. A dzień pochmurny. Do tego chwilami wiało i padało. [2019-05-05 23:55] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: u mnie też zimno. bea [2019-05-08 09:01] ja mam prawie caly czas tekie temperatury i wiatr filipek [2019-05-06 08:48] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |