|
Rok w ogrodzie![]() Pogoda tej wiosny wcale nie przypomina ubiegłorocznej. W zeszłym roku od kwietnia było już – można rzec – lato. A majówka była wyjątkowo gorąca. Tym razem pogoda płata figle. [2019-05-05 23:47] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: na szczęście u mnie już koniec przymrozków .Bardzo się cieszę ,bo ostatnie poranki witały z temperaturami poniżej zera . bea [2019-05-08 08:59] u mnie wczoraj było 3 st dziś 6 danusia2458 [2019-05-06 15:07] o pogodzie to szkoda mówić takiej zimnicy dawno nie było filipek [2019-05-06 08:36] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |