|
Rok w ogrodzie![]() Witam majowo! Bardzo Was zaniedbałam, przepraszam. Mam duże zaległości na O. i są to zaległości raczej nie do nadrobienia. [2019-05-05 23:45] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: ja tez nadrabiam ...Witaj Iwonko bea [2019-05-08 08:57] Witaj Iwonko! Przeciez zostalas z nami ta malenka grupka ogrodniczek, nie rozumie tych ktorzy odeszli, trudno nikogo zmusic nie mozna bednarekzk@arcor.de [2019-05-06 17:08] Witaj Iwonko mnie tez nie było cały tydzień. danusia2458 [2019-05-06 15:06] witaj Iwonko ciesze się,że wrociłas i zadowolona jesteś z pobytu filipek [2019-05-06 08:35] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |