|
Rok w ogrodzie![]() Od wczoraj cieszę się piękną pogodą. Nawet wygospodarowałam czas, żeby w ogródku dokończyć porządki. [2019-04-19 12:57] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: mam jeszcze sporo pracy w ogrodzie ,muszę posadzić roślinki ,które kupiłam przed świętami . bea [2019-04-26 09:16] ja sadziłam róże bo przyszły danusia2458 [2019-04-19 19:14] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |