|
Rok w ogrodzie![]() Obudziło mnie słoneczko, kiedy zaglądało rankiem w okieneczko. Pójdę do ogródka... radość była krótka. Witam środę! Jest pochmurno i trochę chłodno, bo słonka brak. Chwilami wieje zimny wiatr. Deszcz wisi w powietrzu. Jeśli jednak nie lunie, to po obiedzie wyskoczę do ogrodu. Przyjemnego popołudnia dla Was. [2019-04-17 12:30] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: witaj Iwonko taka szpetna pogodę miałam prawie cały czas. Sprawiedliwoc musi być teraz u mnie jest wiosennie i słonecznie na dworze. Pozdrawiam serdecznie filipek [2019-04-18 08:13] Witaj Iwonko u mnie było pochmurno dopiero pod wieczór wyszło słonko troszkę dzisiaj też porobiłam w ogródku danusia2458 [2019-04-17 18:57] Witaj Iwonko! U mnie od rana swiecilo sloneczko troche znowu powsadzalam w ogrodku, sprzatnelam taras i zaczelo padac popatrze troche co u Was i biore sie za dalsze prace bednarekzk@arcor.de [2019-04-17 15:04] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |