|
Rok w ogrodzie![]() Przyjemnego popołudnia życzę Wam - drogie Ogrodniczki. Znajdźcie chwilkę wolnego czasu dla siebie, podczas przygotowań do świąt. [2019-04-16 13:47] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: przed świętami tak się zmęczyłam ,ze dopiero teraz trochę odsapnęłam .a co roku sobie obiecuje ,że nie będę tak tyrała przy przygotowaniach do świąt bea [2019-04-26 09:15] witaj Iwonko ja zaczynam już , bo trochę rzeczy mi sie nawarstwiło do zrobienia filipek [2019-04-17 09:06] ja juz przestalam szalec Iwonko, szkoda zdrowia milego wieczoru Tobie zycze bednarekzk@arcor.de [2019-04-16 19:18] danusia2458 [2019-04-16 17:42] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |