|
Rok w ogrodzie![]() Najpiękniejszy mój storczyk, który mnie oczarował w ubiegłym roku. Zakwitł na bogato! 3 łodygi, po dwa rzędy kwiatów na każdej. Witam po dłuższej nieobecności. Koniec ferii, koniec lutego, koniec… koniec zimy? Mam nadzieję, że tak. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę dobrego startu w nowy tydzień i w nowy miesiąc. [2022-02-28 16:11] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Jest piekny! Takiego jeszcze nie mialam[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2022-03-02 08:40] już zapomniałam o feriach[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] bea [2022-02-28 19:00] Witaj Iwonko. Rzeczywiście ,pięknie kwitnie .Moje storczyki w tym roku nie pokazały uroku , wypuściły łodyżki z pąkami ,a potem pąki opadły . bea [2022-02-28 18:59] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |