|
Rok w ogrodzie![]() wydaje mi się, że coraz cieplej z każdym dniem... to bardzo obiecujące :) Dziś mam słoneczny dzień , wiatr czasem zawiewa ale spokojnie można popracować na powietrzu, zatem biorę się do pracy. Mam do sprzątania dodatkowy - letniskowy - pokój... altanę. [2019-04-16 13:45] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: kupiłasm w lidlu 2 nowe pierwiosnki. Niestety z zeszłego roku mi nie zachowały się filipek [2019-04-17 09:07] ja w altanie jeszcze pranie suszę filipek [2019-04-17 09:06] ja musze wymyc taras i zabieram sie do tego i nie moge sie zmobilizowac bednarekzk@arcor.de [2019-04-16 19:16] śliczne pierwiosnki danusia2458 [2019-04-16 17:42] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |