|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry wszystkim odwiedzającym Ogrodniczkę :) Pogoda zaczyna się zmieniać na lepszą... już od niedzieli, u mnie, zaświeciło słoneczko. [2019-04-16 13:40] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: nareszcie jest ciepławo przynajmniej u mnie filipek [2019-04-17 09:07] Witaj Iwonko! Malo nas, mozna policzyc na palcach jednej reki u mnie caly dzien byl cieply i sloneczny, myslalam, ze popada ale nic z tego teraz jest u mnie +18 jak do jutra nie popada to musze podlac ogrod bednarekzk@arcor.de [2019-04-16 19:14] Witaj Iwonko u mnie tak samo danusia2458 [2019-04-16 17:41] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |