|
Rok w ogrodzie![]() Zimno, pochmurno i mokro po wczorajszym deszczu. Witam w sobotę. Pozdrawiam Was cieplutko i życzę miłego popołudnia. [2019-04-13 13:29] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: witaj Iwonko powiem krótko . Czekam na deszcz.! Ziemia jest sucha, sniegu nie było prawie wcale . Zaczełąm podlewanie filipek [2019-04-15 08:42] Witaj Iwonko u mnie wreszcie dzisiaj słoneczko u Ciebie pewnie też danusia2458 [2019-04-14 19:40] Witaj Iwonko! U mnie zimno ale teraz swieci sloneczko i nawet przyjemnie, zaraz jade do sklepu a potem jeszcze posprzatam na tarasie zmyje myjka zeby bylo czysto:biglol ozdrawiam serdecznie i zycze milego dnia bednarekzk@arcor.de [2019-04-13 13:52] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |