|
Rok w ogrodzie![]() Witam przed północą, wczoraj wpadłam w wir prac ogrodowych a dzisiaj domowych... na pięterku błysk! :) Jeszcze tylko łazienka i kuchnia została do sprzątania, potem to już na bieżąco. Zawilce się zamknęły i zwiesiły główki bo słoneczka nie było. [2019-04-11 23:30] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Iwonko mnie dzisiaj udało się cały salon sprzątnać zostały tylko okna na cieplejszy dzień danusia2458 [2019-04-12 19:34] Witaj Iwonko ! Ja jeszcze z wszystkim daleko w polu bednarekzk@arcor.de [2019-04-12 10:43] ja tez na bieżąco robię u siebie w domu. Jeszcze jedno oknao achne i będzie koniec. Ogrodek z powodu pogody idzie w odstawkę filipek [2019-04-12 08:51] ja tez na bieżąco robię u siebie w domu. Jeszcze jedno oknao achne i będzie koniec. Ogrodek z powodu pogody idzie w odstawkę filipek [2019-04-12 08:51] ja tez na bieżąco robię u siebie w domu. Jeszcze jedno oknao achne i będzie koniec. Ogrodek z powodu pogody idzie w odstawkę filipek [2019-04-12 08:51] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |