|
Rok w ogrodzie![]() Niedługo święta więc zabrałam się za porządki domowe... okna wszędzie mam już umyte, nowe firanki i zasłony wiszą. Dzisiaj dokładne sprzątanie na pięterku. [2019-04-11 14:07] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: ja mam dla siebie tylko 1 piętro wiec uporałam się szybko z pracą filipek [2019-04-12 08:54] ja juz jestem taka zmeczona ogrodem,a jeszcze dom zostal bednarekzk@arcor.de [2019-04-11 21:45] ja dzisiaj razem z dziećmi zrobiliśmy generalne porządki na górze danusia2458 [2019-04-11 17:52] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |