|
Rok w ogrodzie![]() I już czwartek... Dzień dobry! U mnie pochmurno i chłodno, tylko 7 stopni. Dziś prace ogrodowe odpadają. Wczoraj popracowałam... wyszłam TYLKO zgrabić gałązki, bo mąż przyciął brzózkę, a jak wpadłam w trans, to wróciłam wieczorem po ciemku :) Nie było zbyt ciepło ale jak machałam grabiami, to się rozgrzałam. 4 worki suchych odpadów z tui nagrabiłam. [2019-04-11 13:54] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: śliczny biały i do tego pełny ciemiernik bea [2019-04-26 09:12] ale okaz ja wczoraj przytachałąm ze spaceru z psem gałązki bukszpanu, będe ukorzeniała część a reszte na palme przeznaczę filipek [2019-04-12 08:55] witaj Iwonko! U mnie bylo sloneczko i znowu pracowalam w ogrodku, bo swieta tuz,tuz a jeszcze musze dom wysprzatac bednarekzk@arcor.de [2019-04-11 21:44] Witaj Iwonko u mnie tylko 3 st. danusia2458 [2019-04-11 17:50] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |