|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry w nowym tygodniu. W sobotę późnym popołudniem doczekałam wiosennego deszczu. Roślinki odżyły :) Wczoraj i dzisiaj słonko i chmury na zmianę. W tej chwili 15 stopni. A ja zakatarzona ale biorę się za mycie okien. Kwiatuszki z ogródka córki zostawiam z życzeniami miłego poniedziałku. [2019-04-08 11:13] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko, piękna wiosenka u córki, to chyba tegoroczne, moim jeszcze daleko. Czyli nie musiałaś podlewać, ja musiałam ale przy okazji zasiliłam co tam jeszcze zostało, szczególnie za iglaki się wzięłam bo mam ich około 50, połowa przeze mnie sadzona, połowa już zastana, z tymi najgorzej bo to tuje wschodnie i nieciekawie wyglądają ale od ulicy mam barierę zaporową kamelia [2019-04-09 13:44] Witaj Iwonko u mnie też taka sama pogoda ja za sprzątanie wezmę sie pod koniec tygodnia danusia2458 [2019-04-08 18:56] Witaj Iwonko! U mnie pada cieply deszczyk i grzmi jest +18 dzisiaj pojechalam kupic ziemie do skrzynek i kwiatki, wiec obsadzalam skrzynki, nie wiem czy nie za wczesnie? Zdrowia zycze bednarekzk@arcor.de [2019-04-08 17:46] uroczę wiosnne kwiaty. U mnie trochę padało sypałam nawóz, ale chyba jednak za mało wody było. Podlewanie mam juz za sobą i tak będzie do jesieni. Pozdrawiam serdecznie filipek [2019-04-08 13:01] witaj Iwonka zdrowka Ci życzę, ja tez pomału robię, okna myłam niedawno, teraz tylko przetrę. Na więcj nie zanosi się chyba filipek [2019-04-08 13:00] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |