|
Rok w ogrodzie![]() Każdego dnia znajdź powód, by móc powiedzieć... życie jest piękne :) Ja dzisiaj znalazłam taki powód, kiedy zobaczyłam błękit nieba, słoneczko i żółciutkie główki ranników. Pozdrawiam, udanego weekendu życzę! [2022-02-12 12:01] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Milej soboty Iwonko bednarekzk@arcor.de [2022-02-26 14:55] Witaj Iwonko zycie jest piekne ale w samotnosci nie ma duzo radosnych dni Milego wieczoru zycze bednarekzk@arcor.de [2022-02-18 21:12] Witaj Iwonko ja ostatnio tylko czarne chmury widzę nad sobą i nie wiem jak dalej będzie Pozdrawiam serdecznie filipek [2022-02-15 19:40] Jakoś nie mam humoru ,to chyba przez tę pogodę i nawał pracy ,jaki sobie sama wymyśliłam .Kupiłam farbę i będę malowała szafki w kuchni ,nie wiem jak za to się zabrać . bea [2022-02-15 08:58] witaj Iwonko! Też zawsze ciesze sie zyciem....choć dzisiaj gdy zobaczyłam lecący sznur gęsi oczy zaszły mi łzami....Niestety tata coraz słabszy. Od wczoraj tylko lezy , nie chce jesc. Jeszcze pije. Lawinia [2022-02-12 16:19] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |