|
Rok w ogrodzie![]() Cebulice kwitną w nieładzie. Właściwie, to nieład panuje wszędzie, bo tylko dwie rabatki mam uporządkowane. Reszta ogródka nie tknięta. O trawniku nie wspomnę - aż się prosi o wertykulację. Nie sądziłam, że to powiem, ale przydałby się deszcz. Czekam na to, bo jest strasznie sucho. Mogłabym też wtedy podsypać nawozem byliny i krzewy. Miłego piątku życzę. Ja już mam dzień zaplanowany... [2019-04-05 00:40] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: ale ładnie u Ciebie one rosną w tych kamieniach . U mnie deszcz nie padał od miesiąca bea [2019-04-26 09:11] Witaj Iwonko!U mnie też sucho!Ogród mam zrobiony to co najważniejsze.Reszta póżniej a teraz dom.Nie mogę wszystkiego na raz a mam tylko dwie ręce i żadnej pomocy.Miłej niedzieli. elakowal49 [2019-04-07 12:43] Witaj Iwonka jak dla mnie cudnie to wygląda danusia2458 [2019-04-05 20:46] Witaj Iwonko, u nas ma padać jutro, dzisiaj też mam zamiar hortensje podsypać nawozem, wodę mam bo uruchomiłam już studnię. Miłego dnia Iwonko Krystyna [2019-04-05 12:05] witaj Iwonko ja też wypatruje deszczu, ale chyba dzis podleje ogrodek sama. Murek wygląda rewelacyjnie filipek [2019-04-05 07:59] Witaj Iwonko, ja też czekam na obiecany dzisiaj deszcz bo w przeciwnym razie trzeba będzie zacząć podlewać. Murek z cebulicami pięknie się prezentuje. Ja czekam na decyzje w sprawie strajku bo w razie czego to mam gościa od poniedziałku do...odwołania kamelia [2019-04-05 07:57] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |