|
Rok w ogrodzie![]() Trochę dziś porobiłam w ogródku, a pracy przede mną jeszcze ogrom. I nie wiem kiedy znów będzie okazja, żeby coś zrobić. Dobrze, że teraz już dzień dłuższy więc nawet późniejszym popołudniem można wyskoczyć... [2019-04-04 23:56] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Brak komentarzy. |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |