|
Rok w ogrodzie![]() Było ciepło, było słonecznie. Witam przed północą w czwartek. Forsycja obsypała się kwiatuszkami. Mam jeszcze dwie, ale jedna z nich jest taka stara, że ma zaledwie kilka gałązek, a druga jest mała... zupełnie nie chce rosnąć i ma tylko kilka kwiatków. [2019-04-04 23:52] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: śliczny krzaczek ,moja rośnie za iglakami i ma powyginane do słońca gałązki bea [2019-04-26 09:10] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |