|
Rok w ogrodzie![]() Witam w środę. Od kilku dni mamy słoneczną pogodę, tylko temperatura wciąż niska i zimne wiatry. Dzisiaj wreszcie cieplej. Żeby wiatr się uspokoił, to byłoby bardzo przyjemnie. Ale najważniejsze, że słoneczko świeci. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia. [2019-04-03 10:50] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko! Ja od rana dzisiaj pracowalam w ogrodzie z przerwa na obiad a okolo 16,30 zaczelo padac wiec zmuszona bylam przerwac prace i wrocic do domu. Milego wieczoru zycze bednarekzk@arcor.de [2019-04-03 21:46] Witaj Iwonko u mnie też dzisiaj było dużo przyjemniej. danusia2458 [2019-04-03 19:49] witaj Iwonka u nas było dzis ładnie, ogrodek mam praie zrobiony. Chyba za słabo się ubrałąm do pracy, bo robię sie pociagajaca filipek [2019-04-03 19:05] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |