Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z regulaminem oraz informacją o cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Politykę cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Nie pokazuj więcej tej informacji
Witam po weekendzie, który zgodnie z prognozą pogody był bardzo ładny - ciepły i słoneczny.
I znów nie miałam możliwości popracować w ogródku, bo znowu mieliśmy imprezę w rodzinie.